KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15275299
nr 1527 5299
Sven-Göran Svensson Gson
(f. 1943), Sverige
Oljemålning, Sven-Göran Svensson Gson (f. 1943), Fåglar. Signerad. Olja på duk, 13x13 cm, yttermått inklusive ram: 34x34 cm
Sven-Göran Svensson G:son, svensk bildkonstnär född 1943.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 13 mars 2023
kl 20:29:30
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
Sven-Göran Svensson Gson
Läs mer om Sven-Göran Svensson Gson